КЦМ 2000 АД

ОБЯВЯВА КОНКУРС

За СЕДЕМ стипендии по 400 лв. месечно за всяка от тях и за една академичнаучебна година

( 2019/2020 год.)

за студенти бакалавър или магистър от специалноств направленията

„МЕТАЛУРГИЯ“, „МАШИНОСТРОЕНЕ“, „ЕЛЕКТРООБЗАВЕЖДАНЕ“, „ЕЛЕКТРОНИКА“, „АВТОМАТИЗАЦИЯ“, „ХИМИЯ“ и „ФИЗИКА“

Кой може да кандидатства?

Ако сте студент, редовна форма на обучение в последните две години за придобиване на висша образователна степен „бакалавър“ или „магистър“ по специалност в направленията: „Металургия“, „Машиностроене“, „Електрообзавеждане“, „Електроника“, „Автоматизация“, „Химия“ и „Физика“, и:

üИмате успех не по-нисък от Мн. добър 4.50;

üНямате навършени 25 години

Как да кандидатствате?

С мотивационно есе на тема „Моят път към успеха с КЦМ“или „Металургията на 21 век“, с максимален обем от 3 стандартни машинописни страници (1800 знака).

Какви други документи следва да представите?

Формуляр за кандидатстване по образец. Формулярът можете да изтеглите от сайта на КЦМ 2000 АД: www.kcm2000.bg, или да го получите на посочен от Вас имейл.

Уверение от ВУЗ, съдържащо информация за средния успех от курса на обучението, за предходната завършена учебна година

Мотивационното есе и съпътстващите документи се подават на имейл Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите. , до 15.06.2019г.

Забележка: На събеседване ще бъдат поканени само кандидатите, одобрени след предварителен подбор по документи и оценка на есето. Документите ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД.