Office and HR assistant needed for our Lozen Nursery in Bulgaria.

Работа

Rosie Plants търси да назначи офис асистент.Ролята е в помощ на отдела Човешки ресурси както и на Финансовия отдел.

Позицията вклчюва oтлични организационни умения и способност за обработване на поверителна информация и конфидециалност.

Oтговорности

• Подържане записите на работниците.
  • Актуализиране на базата данни човешките ресурси (напр. Нови служители, разделения, болнични и напускащи).
  • Помагане при подготовката на заплатите, предоставяне на необгодимите данни като отсъствия, бонуси и напускащи.
  • Изготвяне на документи за политиките и процедурите за човешки ресурси.
  • Обработване исканията на служителите и предоставяне на съответната информация.
  • Координиране на проекти за човешки ресурси, събрания и обучителни семинари.
  • Съдействие на рекрутера за побликуване на обяви и обработка на входящите Автобиографии.
  • Изготвяне на доклади и презентации за вътрешни комуникации.
  • Обясняване фирмените политики на новите служители.

Изисквания

• Предишен опит в отдел за човешки ресурси.
  • Опит с MS Office приложения.
  • Отлични организационни умения
  • Умения за работа в екип.
  • Добро ниво на Англиски език- говорим и писмен.

Ние можем да предложим добро заплащане въз основа на вашият предишен опит и умения. Нашата компания търси мотивирани хора, който биха искали да научат и развият своите умения и професионален опит. Ние можем да предложим обучения, който да отговарят на вашите изисквания за кариерно развитие.

Начална дата- възможно най-скоро

Ако искате да кандидатсвате или за повече информация може да се свържете с нас на тел. 00359877024447, Facebook-Rosie Plants или да посетите офиса ни, който се намира близо до Пазарджик в село Лозен.