Bulwork е първата специализирана агенция за подбор на персонал с над 18г. опит в сферата на информационните технологии в България. Компанията гарантира високо качество на предоставяните услуги и винаги се стреми да предлага най-подходящите и предизвикателни позиции на кандидатите за работа.

Поддържайки тенденцията и традицията за привличане на таланти, в момента си търсим нов и мотивиран млад колега, който да се присъедини към усмихнатия ни и успешен екип в компанията. Ако желаете да се развивате в областта на човешките ресурси, разгледайте нашето актуално предложение.

МЛАДШИ СПЕЦИАЛИСТ ПОДБОР НА ПЕРСОНАЛ

След преминаване на въвеждащото ни обучение, ще имате възможност да приложите уменията си в:

* Подготовка и публикуване на обяви за работа;
* Предварителен преглед и селекция на постъпилите кандидатури за различните позиции;
* Тестване на уменията и знанията на кандидатите за работа;
* Провеждане на интервюта;
* Участие в разнообразни кариерни изложения / събития;
* Ежедневна комуникация на английски и български език.

Изисквания за позицията:

* Висше образование (или последна година студент) – специалност Човешки ресурси, Психология или друга релевантна. С интерес ще бъдат разглеждани и кандидати, които учат задочно по специалностите;
* Силен интерес и желание за работа в сферата на Човешките ресурси и по-специално Подбор на персонал;
* Много добро устно и писмено ниво на Английски език (B2 / C1 / C2);
* Владеенето на втори чужд език ще се счита за предимство;
* Отлични комуникативни и презентационни умения;
* Много добри умения за организиране и приоритизиране, както и силна ориентация към постигане на заложени цели и резултати.

Компанията предлага:

* Първоначално въвеждащо обучение;
* Възможност за работа в приятелски екип от млади и енергични хора;
* Възможност да участвате и работите по различни предизвикателни проекти;
* Постоянна и дългосрочна заетост на трудов договор;

* Добро месечно заплащане и допълнителни бонуси;
* Допълнителен социален пакет (ваучери за храна, спорт карта);
* Допълнителни обучения и професионално развитие;

* Тийм билдинг, Коледно парти.

Ако предложението Ви е заинтригувало и се оглеждате за подходяща работна възможност да стартирате своя кариерен път в областта на човешките ресурси, не се колебайте да ни изпратите Вашата пълна кандидатура (
CV на Английски език) директно до:

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Услугите ни са напълно безплатни за кандидатите. Гарантирана е пълна конфиденциалност на всички кандидатури!

(Булуърк Къмпани ООД, лиценз No 2107 от 01.09.2016 от МТСП).